PETEKTAÇ Nedir?

Kalorifer peteği üzerine kolayca takılabilen bir hava yönlendiricisi ve nemlendiricisidir.

Metalden imal edilerek özel fırın boyası ile kaplanır. Türkiye’de her eve girmeyi başaran bir ürün olan KALENDER PETEKTAC, markası ile beraber patentli bir üründür. Mühendislerimiz tarafından faydaları test edilmiştir. Sizde deneyerek kısa süre içinde ürün ile ilgili memnuniyetinizi gözlemleyeceksiniz.
%100 ‘ lük Müşteri memnuniyetini garantiliyoruz…

Petek içersindeki yükselen isli hava perdelerin, duvarların kirlenmesine sebep olur, petektac ısı önler perde ve duvarlar sürekli temiz kalır. Petek deliklerinden çıkan sıcak hava, perde ile cam arasında sıkışıp ısı kaybına sebep olur, petektac sıcak havayı direkt odaya yönlendirerek ısı kaybını önler, .Petektac, fırın boyalı kaliteli metal gövdeden oluşan fiyatı ile hesaplı bir üründür. Uygun fiyatı ve sağlayacağı tasarruf ile kendisini çok kısa bir sürede amorti eder. Sıcak havadan dolayı oluşan is perdelerinizin çok çabuk kirlenmesine sebep olur, petektac detarjan ve elektrik tasarrufu sağlar, . Petektac, tasarımı ile peteklerinizin estetik görünmesini sağlar. Petek taç, ile evleriniz bahar kokusuna bürünür, ıısıdan olusan kuru havaya sonverir daha nemli mis kokulu bir hava evinizde hissedilir.

Ürünümüzün Faydalı Özellikleri

Bunları Biliyormuydunuz?

  • Odalarınızı nemlendirerek solunum yolları rahatsızlıklarını, nezle ve öksürüğü önleyebileceğinizi,
  • Nem oranı kontrol altına alınan odalarda (özellikle bebek odaları ve yatak odaları) rahat ve konforlu uyuma sağlanacağını,
  • Petektac ile perde ve duvardaki isi ve kiri önleyebileceğinizi biliyormuydunuz?

 

Google Aramalar: