Hakkımızda

2004 yılında ısıtma ve soğutma sistemlerin de faaliyet göstermeye başlayan Çalışkan Isı sektörün öncü markası ECA ve alanında uzman personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Firmamızın çalışma prensibi; sorumluluğu alınan her işin, verilen sözler doğrultusunda dürüstçe, mümkün olan en kısa zamanda, teknik açıdan gerekli her şeyi karlılık endişesine kapılmadan yerine getirmektir. Amacımız en ucuzu değil en iyiyi uygun olan fiyat’a yapmaktır.
Sektördeki öncü isimlerin bayilikleri ile hizmet sunan firmamız, ECA firmasının Lüleburgaz/ olarak hizmet vermekte ve ağırlıklı olarak bu firmanın cihazlarını kullanarak, pek çok taahhüt işini başarı ile tamamlayıp referanslarımız arasına katmaktadır. Şirket personelimiz ECA firmasının her yıl düzenlediği teknik seminerlere katılarak, sektörel yenilikleri takip edip, teknik olarak gerekli olan bilgilerle donanıp ECA’nın 60 yıllık tecrübesi ile edindiği kaliteye dayanan çalışma prensiplerini benimsemektedir.
Firmamız, Lüleburgaz’da doğalgaz kuruluşu olarak yetkilere sahip olan Trakyagazdaş’dan proje ve iç tesisat yeterlilik belgelerine sahiptir.
Değerlerimiz:
Güvenilirlik,
Yüksek Sorumluluk Duygusu,
Deneyim,
Kalite Bilinci,
Sürekli Gelişim İnancı,
Müşteri Beklentilerini Aşan Katma Değerli İş Birliği Değerlerine Sahiptir..